Žaidimo draugai

Rodoma:
Žaidimų Klubas Žaidimo draugai
Atnaujinta kvietimų sistema. Klausimai ir atsakymai
Prieš 9 m.
Kuo ypatinga žaidimo draugų sistema?
Prieš 9 m.
Žaidimų Klubas Galite kviesti kitus žaidėjus į žaidimą, net jei jie ir nėra jūsų one.lt ar facebook draugai. Be to, jie bus tik žaidimo draugai ir niekur kiturt, apart žaidime, neatsiras.
Prieš 9 m.
Kaip susirasti naujų žaidimo draugų?
Prieš 9 m.
Žaidimų Klubas Vis dar galite naudotis senuoju metodu: pasikviesti draugą one.lt ar facebook socialiniuose tinkluose ir dar kartą pakviesti žaidime arba pasinaudoti atnaujinta kvietimų sistema.
Prieš 9 m.
Kaip veikia žaidimo draugų sistema ?
Prieš 9 m.
Žaidimų Klubas Po žaidimo langu galite matyti visus žaidėjus, kurie žaidžia žaidimą. Galite pasirinkti, kad rodytų visus žaidėjus, tik prisijungusius arba ieškančius draugų. Kad pakviestumėte jums patikusi žaidėją, tereikia paspausti mygtuką "Pakviesti" ir sistema automatiškai nusiųs jam pranešimą su kvietimu. Kai pakviestasis priims jūsų kvietimą, pasirodys pačiame žaidime tarp kvietimų ir čia turėsite jį dar kartą pakviesti. Jei kviesite ieškančius draugų žaidėjus, jiems pranešimas nusiųstas nebus ir automatiškai, po žaidimo perkrovimo, atsiras tarp kvietimų žaidime.
Prieš 9 m.
Kodėl ant savo sienos nematau, nei vieno žaidimo draugo, pakviesto per žaidimo draugų sistemą, pranešimo?
Prieš 9 m.
Žaidimų Klubas Todėl, kad jie yra jūsų draugai žaidime, o ne socialiniuose tinkluose. Jei norite matyti jų pranešimus, turite pasikviesti juos one.lt arba facebook tinkle.
Prieš 9 m.
Žaidžiu su one.lt prisijungimais ir pasikviečiau draugą, kuris žaidžia per facebook, kodėl negaliu jo pasikviesti į one.lt draugus?
Prieš 9 m.
Žaidimų Klubas Todėl, kad jis yra užsiregistravęs facebook tinkle. Jei žaidžiate per one.lt, į šį tinklą galite pasikviesti tik one.lt vartotojus.
Prieš 9 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: