PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Game master PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Ši forumo dalis prižiūrima žaidimų administartoriaus. Jei manote, kad žaidimas veikai nekorektiškai praneškite apie klaidas. Spauskite žalią mygtuką viršutiniame dešiniame forumo kampe. Ir užpildykite fromą. Prieš pranešdami apie klaidą įsitikinkite, kad paspaudus CTRL+F5 (keletą kartų) klaida vis dar yra. VISI SU FORUMO TEMA NESUSIJĘ PRANEŠIMAI BUS TRINAMI BE PERSPĖJIMO!
Prieš 9 m.
-
ar gali jis pagaliau veikt ? atsakkymuuus rasykit tuoj pat kai tai perskaitot ppppppppaaaaaaaaaaddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkk
Prieš 7 m.
Žaidimų Klubas Labas, žaidimas veikia be trukdžių. Jeigu negali prisijungti, išvalyk naudojamos naršyklės talpyklą (cache).
Prieš 7 m.
kodel neveikia afrika
Prieš 8 m.
Žaidimų Klubas Labas, žaidimas veikia. Reikėtų išsivalyti naršyklės talpyklą (cache). Jei nežinai kaip, parašyk savo naršyklės pavadinimą
Prieš 8 m.
deimanciukas neveikia
Prieš 7 m.
kodel ?
Prieš 8 m.
Algis333 neina zaisti
parasyti issirink vaikeli ir man neina pasirinkti
Prieš 8 m.
Laba atsiprašome visų žaidėjų už nesklandumus. Turėjome labai rimtų techninų problemų, dėl kurių žaidimai ir neveikė vakar beveik visą dieną. Šiuo metu pagrindinės problemos jau išpręstos ir šiandien žaidimai turėtų veikti įprastu rėžimu.  Tačiau vis dar turime problemų su mokėjimų sistema. Todėl mokėjimai žaidimuose kurį laiką neveiks. Tikimės visas problemas baigti spręsti šiandien. Ačiū už supratimą. 
Prieš 8 m.
Man kažkodėl meta klaidą,kad tipo žaidimas yra išjungtas ir tas VLC kaip būna programėle rodo ženkliuką
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Afrika“
Rodoma: