PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Game master PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Ši forumo dalis prižiūrima žaidimų administartoriaus. Jei manote, kad žaidimas veikai nekorektiškai praneškite apie klaidas. Spauskite žalią mygtuką viršutiniame dešiniame forumo kampe. Ir užpildykite fromą. Prieš pranešdami apie klaidą įsitikinkite, kad paspaudus CTRL+F5 (keletą kartų) klaida vis dar yra. VISI SU FORUMO TEMA NESUSIJĘ PRANEŠIMAI BUS TRINAMI BE PERSPĖJIMO!
Prieš 9 m.
Barmaleja isdykus niekaip neatsidaro okeanijos zaidimas, daug ka isbandziau - tuscias reikalas. kiti zaidimai atsivercia ...
Prieš 2 m.
neina prisijungti prie žaidimo su ONE. Mozilla Firefox: The page isn't redirecting properly Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete. Opera:
Šis tinklalapis turi peradresavimo ciklą
http://www.one.lt/logonSubsite.do?subsite=sferos&query=c%3Done   tinklalapis buvo peradresuotas per daug kartų. Šią problemą galima bandyti išspręsti išvalant šios svetainės slapukus arba leidžiant naudoti trečiųjų šalių slapukus. Jei ne, tai gali būti serverio konfigūracijos problema, kuri nesusijusi su jūsų kompiuteriu.

Internet explorer: Šio puslapio parodyti nepavyko


Patikrinkite, ar žiniatinklio adresas http://sferos.one.lt teisingas.
Ieškokite puslapio naudodami ieškos modulį.
Po kelių minučių atnaujinkite puslapį.

Prieš 5 m.
Dar nei vienam zaidime neteko matyti tokios nekompetentingos administracijos. Tyla ir embarga gavau tik del to, kad tyleciau. Ne del to, kad tam buvo priezastis. GEDA!!!
Prieš 8 m.
raison kodel neprisijungiu prie sferu???
Prieš 8 m.
Na, ar pagelbėjo "Prisijunti su ONE"?  jei ne prašau įrašyti problemą nauju įrašu. Ačiū.
Prieš 9 m.
asfasad.. neiseina man prisijunkti..........................
Prieš 9 m.
vitalijus kodel neeina prisijungti per one ?
Prieš 9 m.
todėl, kad onė užlūžo, taip pranešė nanofermos ŽK
Prieš 6 m.
Grįžti į žaidimą „Sferos“
Rodoma: