DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Game master DALINAMĖS PATIRTIMI
Šioje temoje pasidalinkime patirtimi kaip geriau žaisti žaidimą.
Prieš 10 m.
SSS Sveiki.Kur galeciau rasti aljanso statistikos puslapi?
Prieš 10 m.
Raison Sveiki. Ieškokite dalyje "Žaidėjai" - ten rasite įvairią žaidimo statistiką.
Prieš 10 m.
išskleisti kitus 17 komentarus
Planera Gamefounder Sveiki,tai padaryti galite nuėję į karo ataskaitų meniu,ir ten pamatysite visas ataskaitas,kas ir su kokia kariuomene,bei kokią dieną ir valandą jus puolė. Dėkojame,už laišką.
Prieš 7 m.
https://www.facebook.com/pages/Planera/479104975505970?fref=ts Sveiki. Paspauskite ant šio puslapio like. Nukopijavę linką į adresyno juostą, įeisite į Facebook puslapį, ir paspauskite mygtuką Patinka.
Prieš 7 m.
https://www.facebook.com/pages/Planera/479104975505970 Sveiki. Nukopijuokit šią nuorodą savo adresyno juostoj, ir prisijunkit prie šio puslapio. :)
Prieš 7 m.
Sveiki, kaip nusipirkti is prekybos centro resursu?
Prieš 8 m.
Planera Gamefounder Sveiki,nupirkti galite paprastai:turėdami pakankamai furgonų skaičių bei paspaudę mygtuką"Pirkti".Dėkojame už laišką
Prieš 7 m.
Kaip (su kuo) sunaikinti priešininko Balistinę raketą ir PRGK?
Prieš 9 m.
Planera Gamefounder Sveiki,PRGK(gynybos skydo raketas) galima numušti su (naikintuvais,bombonešiais ar tiesiog sraigtasparniais)siuskite viską kartu,didesnė tikimybė išvalyti miestą be nuostolių ir daug greičiau. Dėkojame už laišką.
Prieš 7 m.
Sveiki kai nueini i Mokslo Centra ir paspaudi ten israsti kaskatai ir kur reik ziureti kiek liko laiko iki isradimo pabaigos?
Prieš 9 m.
Planera Gamefounder Sveiki,dešiniajame šone apačioje yra maža ikonėlė,kurią paspaus galima sužinoti,kokia karinė technika gaminama,bei kas išrandama (rašomas laikas,vnt ir t.t). Dėkojame už laišką.
Prieš 7 m.
Grįžti į žaidimą „Planera“
Rodoma: