DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Game master DALINAMĖS PATIRTIMI
Šioje temoje pasidalinkime patirtimi kaip geriau žaisti žaidimą.
Prieš 9 m.
Game master Mieli žaidėjai,viską, ką norite parašyti išskyrus komentarus rašykite paspaudę "naujas įrašas". Ne vietoje parašyto komentarai bus TRINAMI!
Prieš 9 m.
Laura Friend Gal kas zinot ko reikia pagerintai aukso kasyklai pabaigti? Buciau labai dekinga uz atsakyma.
Prieš 3 m.
Mažylė 250 auksinuku
Prieš 2 m.
Laba diena. Čia klausimas Nano fermos administratoriams. Kodėl KOSMOSE negalit pastatyti šventyklos, kad būtų galima pašalinti medžius, akmenis.  Yra komandų su mažai narių ir neįmanoma viską suspėti. Būtų malonu jei administratoriai, ką nors paaiškintų.
Prieš 2 mėn.
Karolina Mmmmmm Administratoriai išmirę.
Prieš 2 mėn.
Lina Linute Šitas klausimas skirtas zaidimo kūrėjams, administratoriai apie tai neturi supratimo ir ne tuo jie rūpinasi. Kūrėjai čia tikrai nesilanko ;)
Prieš 1 mėn.
Neileidzia i ferma
Prieš 10 mėn.
Pasidalinkite patirtimi, kaip sutvarkyti savo žaidymą, kad ir kaimynai matytusi, ir įeiti būtų galima be problemų. Ar reikia kazką padaryti savo paskyroje, ar tą kazką turi padaryti one.lt adminai? Manau, kad su tokiomis problemomis susidure visi, bet kai kam pavyko susitvarkyti. Kas protingesnis patarkyte kaimynams.   :-)
Prieš 10 mėn.
Liza Mark Nejaugi nebuvo tokios problemos niekam?
Prieš 10 mėn.
Liucija Liucija Dauguma kaimynų neturi, bet kažkas juos turi, nes aš gaunu dovanas ir kolekcines, bet atsilyginti negaliu, rašo Buvęs kaimynas
Prieš 10 mėn.
Nieko nesupratau- reikejo sukurti gravitacinio cesnako seklas,tai padariau uz auksinukus,susikure,bet tu seklu sandelyje nera.Ar taip ir turi buti? As taip supratau,kad jos turejo atsirasti
Prieš 10 mėn.
Tukas Tukas jus turbut uzduoti baiget uz auksinius,todel ir nera seklu sandelyje
Prieš 10 mėn.
Sveiki, senai buvau zaidus, dabar vel pradejau, kaip nusipirkti kita plota ten kur reikia landlord sertificates? Kaip ju gauti?
Prieš 1 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: