PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Game master PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Čia galite pranešti apie klaidą jei tokią rasite. Nepamirškite,kad  prieš pranešant apie klaidą reikėtų perkrauti puslapį , o jei tai nepadeda, tuomet išvalyti naršykles cache'ą ir tik tada rašyti laišką administratoriams. VISI LAIŠKAI NESUSIJĘ SU TEMA BUS TRINAMI BE PERRPĖJIMO!
Prieš 8 m.
Game master Naujas klaidos pranešimas = "Naujas įrašas" kitaip trinamas neskaičius. Viršuje pavyzdys kaip nereikai daryti. Visiems ačiū.
Prieš 8 m.
Vidaa Konciuviene kodel neduoda aukso nupirkta uz pinigus nano fermoje
Prieš 2 m.
Sveiki, kodel nepasijungia zaidimas?
Prieš 6 m.
Žaidimų Klubas Sveiki, ar vis dar negalite prisijungti?
Prieš 6 m.
Žaidimas sutvarkytas ir turėtų jau veikti be problemų
Prieš 7 m.
♥ myliu savo seimynike;*** aha man tai neveike!!!!!!!
Prieš 7 m.
Žaidimų Klubas Jurgute, pirmiausia pamėgink pasikeisti savo niką (pašalink visus simbolius ir palik tik normalias raides). Jei tai nepadės - pamėgink išsivalyti naršyklės talpyklą
Prieš 7 m.
Sveiki, kaip galima parduotu produktus jei nera tokiu dalyku kaip sell ar panasiai, arba nusiperki ka nors ir nori parduoti ir nera kaip parduoti kaip galima sita ispresti problema, nes niekaip neradau kaip parduoti produktus arba visokias gelias ir panasiai...
Prieš 7 m.
pas mane bepasileidzia
Prieš 7 m.
Žaidimų Klubas Ką matai, kai bandai paleisti žaidimą ?
Prieš 7 m.
♥ myliu savo seimynike;*** balta akrana
Prieš 7 m.
♥ myliu savo seimynike;*** ir viskas
Prieš 7 m.
sveiki,as registravausi i si zaidima swedijoje ir dabar esu Lietuvoje ir neleidzia papildyti air coins nes raso tik svediska nr 72777,kaip galeciau pasipildyti is lietuvisko numerio?
Prieš 8 m.
Žaidimų Klubas Labas, dėja, šiuo metu pakeisti šalies žaidime negalima. Tačiau papildyti air coins vis dar gali per paypal, arba kreditine kortele.
Prieš 8 m.
Isvykes Sweden Stockholm o tai jei tokios neturiu tai ka tada daryti?
Prieš 8 m.
Grįžti į žaidimą „Skyrama“
Rodoma: