PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Žaidimų Klubas PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Ši forumo dalis prižiūrima žaidimų administartoriaus. Jei manote, kad žaidimas veikai nekorektiškai praneškite apie klaidas. Spauskite žalią mygtuką viršutiniame dešiniame forumo kampe. Ir užpildykite fromą. Prieš pranešdami apie klaidą įsitikinkite, kad paspaudus CTRL+F5 (keletą kartų) klaida vis dar yra. VISI SU FORUMO TEMA NESUSIJĘ PRANEŠIMAI BUS TRINAMI BE PERSPĖJIMO!
Prieš 7 m.
Žaidimų Klubas Norėdami pranešti apie klaidą, spauskite žalią mygtuką - "NAUJAS ĮRAŠAS", kitu atvėju komentarai bus trinami, jų net neskaičius! Ačiū, kad palaikote tvarką.
Prieš 6 m.
Nerašinėkit pažinčiu neieškau kam reikalingas tas apeliacijos ziedas,panaudojau dvigubinima perejo per visus draugus dave 4 musmeres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prieš 3 m.
išskleisti kitus 22 komentarus
Ala Morkuniene nealiu ieiti i zaidimus
Prieš 2 d.
sutvarkykit one ir zaidimus kad gerai veiktu neuzkniskit  nes greitai nebeymanoma bus zaisti nei nano fermos,o dar ka kalbeti neimanoma ieiti i one, jei jus prizadejot kad sutvarkysit tai sutvarkykit o nenaikinkit zaidimo kaimynu
Prieš 2 d.
iki šiol viskas veike,dabar nei vienas žaidimas nepasijungia
Prieš 2 d.
Nealiu ieti i Pikta zaidima ir Nanoferma
Prieš 2 d.
kodel neleidzia i zaidima vis praso prisijunkti o prisijungimo lentele vis meto
Prieš 2 sav.
Santa Liučija junkitės per zaidimai.tv3.lt su naršykle Maxthon, mano komanda visi įeina ir kiti , pagal dovanas matos, kad įeina
Prieš 2 sav.
as irgi negaliu prisijungti pie pikto zaidimo padekitka daryt
Prieš 3 sav.
Ala Morkuniene nealiu ieiti i zaidimus
Prieš 2 d.
Grįžti į žaidimą „Piktas žaidimas“
Rodoma: