DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Sveiki. Turiu tokį klausimą, gal esate kas susidūrę su tuo. Renku netikrą auksą, nes noriu susikurti "Guminiai ančiukai" ir yra toks dalykas kad galiu nespėti surinkti netikrą auksą laiku, tai yra  anksčiau nei liks 16h iki užduočių pasibaigimo (nes 16h kurti laiko reikia). Kas nutiktų jei pradėčiau kurti, tarkim likus 8h, bet baigtųsi laikas ir dingtų visa laboratorija? Ar pavyktų jį gauti ar liksiu nieko negavusi?
Prieš 5 m.
egle R kiek zinau,turetu tas daigtas papult i sandely
Prieš 5 m.
Salva Kiek pamenu, jei nespėji sukurt, viskas dingsta.
Prieš 5 m.
išskleisti kitus 7 komentarus
Ingrida Zubytė Ačiū už atsakymus. Tikrai taip ir buvo, kad sukūrė jau pasibaigus akcijai, nes surinkti nespėjau, nors labai mažai tetrūko. O yra taip, kad kai sukuria (parodo žinutė) - jis atsiranda sandėlyje, o, kad rodo laboratorijoje sukurta kažkas (bugas), tai tereikėjo perkrauti žaidimą ir jo neberodo. :)
Prieš 5 m.
sveiki, ko reikia uola su lizdais uzbaigimui?:) isskyrus mediena , maista ir pinigus:)
Prieš 5 m.
Salva Ats dalyje "Pastatai ir su jais susiję klausimai"
Prieš 5 m.
sveiki gal butu norinciu keistis kelekcijos dalimis?
Prieš 5 m.
Vytautas Urbonas Skyrius TURGUS, jums tenai.
Prieš 5 m.
Vita aciu
Prieš 5 m.
paaiskinkit, kaip kaimynai gali iskirsti visus medzius, kai visur stovi monstrai. man  pas kaimynus tai neleidzia kirsti. jei yra kokie monstrai?
Prieš 5 m.
Aurelija Sindy Jei yra nors vienas medis, kurio monstrai nesaugo, ir tą patį medį kirs keli kaimynai, tai kai priiminėsite darbus, jums rodys, kad vienas nukirto tą medį, o likusių kirtėjų darbą sistema permes ant kitų medžių. Sistemai negalioja monstrų draudimai..
Prieš 5 m.
Gal kas fermoj turit pasisodine sypsenu?:)
Prieš 5 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: