DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Nedidelis pastebejimas: limitai atsinaujina nebe 2h, o 3h... Atejau 2:25 ir ilgai galvojau, kodel veiksmu nauju pas kaimynu ner, ir limitai seni... Paskui dasove.
Prieš 3 m.
Aurelija Sindy Na taip, juk Lietuva perėjo į vasaros laiką, o Rusija laiko nekeitė, todėl ir pasislinko fermos laikas per 1 valandą :)
Prieš 3 m.
Vytautas Urbonas O cia mes priklausomi nuo Rusijos tuo klausimu?:)
Prieš 3 m.
atsirado dar vienas siukslintojas MANO SUNUS 52 lygija apmete varpeliais tad gavo grazos ir lauk is kaimynu
Prieš 3 m.
Aurelija Sindy parašyk tai ir kaimynų temoje pirmame komentare
Prieš 3 m.
Kur pas  profesorių rasti pandinį triušį, žvaigždinę ožką ir cukrinę avį?
Prieš 3 m.
super :-D dešinėje visi gyvūnai, turėtum rasti :-)
Prieš 3 m.
Sveiki, gal galėtumėt patarti, kaip pasistaytyti šiltą tvartą, jeigu jo parduotuvėj nėra. Gal bus kokia speciali užduotis? Būčiau labai dėkinga.
Prieš 3 m.
Salva Šiltas aptvaras kiek pamenu yra nemokamas, tad parduotuvėj jo nerasit. Turėtų leisti jį pasistatyt atlikus kažkurias užduotis.
Prieš 3 m.
Vytautas Urbonas Jei tiksliai, galima pradėti jį statytis iš kart po to, kai nusiperkamas žemės plotas už brąstos ir kai pasistatoma brąsta. Dar pamenu buvau klausęs forume, ar statytis šiaip tą aptvarą, ar laukti užduoties, nes bus ir užduotis su juo.
Prieš 3 m.
Danilius Ačiū
Prieš 3 m.
KAIMYNAM KURIEM DAKTARAS ISRASE AKINIUS IR KURIE ZAIDZE BA JU!!! Jau 2d kai noruose stiklas ir orandzinei dazai o yr tokiu kurie ir toleu sekmingai siunce energija!!! Arba ussidekit AKINIUS arba uzmetysiu viskuo kad patys is kaimynu ismesit!!!
Prieš 3 m.
Danilius Brangusis, akinių reikia tau. Kai eini per kaimynus,iššoka lentelė, ten spaudi nuorodą į kairę ar dešinę. Perskaityk ją ir pamatysi iš kur ateina energija.
P
Prieš 3 m.
TU TOKIA GRAZI SU MANO MARŠKINIAIS sitai zinau puikei kas ka siunce ce paraseu kad tie kas taip darokitiem kad susimastytu arba akinius ussidetu.
o jai norejai gudras pasirodyt neisejo...
Prieš 3 m.
išskleisti kitus 13 komentarus
Vytautas Urbonas Reiskias trink juos laukan kaip ir grasinai:))
Prieš 3 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: