DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
tai ar parasys kas nors,kaip persiusti medziagas:ne dovanas,ne kolekciju dalis,bet MEDZIAGAS...
Prieš 2 m.
Justukas =) medzegu persiusti negalima JOKIU
Prieš 2 m.
blondine....ir tiek... TAI KAD NUO KAI KO GAUNU
Prieš 2 m.
išskleisti kitus 7 komentarus
Aurelija Sindy Jau vien tai, kad rašo didžiosiomis raidėmis, parodo gan žemą žmogaus kultūringumo lygį.. Todėl ir atsakymų į klausimus "nemato", ir temas pati paskaityt tingi... fuu..
Prieš 2 m.
Yra uzduotis padeti profesoriui 2 dienas. Jei as tai padarysiu per 1 diena, ar uzskaitys uzduoti?
Prieš 2 m.
Justukas =) jei raso dvi dienas reiskias dvi dienas
Prieš 2 m.
Deivydas Stankevičius Rimtai gali rasyti dvi dienas? :O Manau,kad rase gal kokia 10 veiksmu atlikti ar ka nors panasaus. Jeigu taip,tai skaitysis ir per viena diena. Jeigu turi atliekamu azotu,gali susikurti energijos draugui paketa ar maza pagalbos draugui eliksyra ir bedos nera ;)
Prieš 2 m.
Vytautas Urbonas Deivyduk, būna kad ir dienom skaičiuoja profesorius tą pagalbą, man jau 2-3 sykius buvo išpuolę taip. Sąžiningai padėdavau tiek dienų, kiek jis prašė, o čia pasirodo galima buvo sutrumpinti...
Prieš 2 m.
Aurelija Sindy Jei rašo dienas, o ne veiksmus - nesutrumpinsi. tik veiksmus veltui išeikvosi.
Prieš 2 m.
Sveiki, visi norėčiau paklausti, ko reikės šiltnamiui užbaigti?
Prieš 2 m.
Aurelija Sindy Reikia eiti į pastatų temą ir ten susirasti atsakymą.
Prieš 2 m.
pasakykite,prasau,kaip nusiusti kaimynams ju pageidaujamas medziagas,kuriu turiu sukaupusi savo sandelyje.
Prieš 2 m.
Vytautas Urbonas Visu pirma, siustumet medziagas kaimynams neziurint i tai, ar turite ju savo sandelyje, ar ne. Na eiga butu mazdaug tokia: DOVANOS -> pasirenkate medziaga (daikta) -> pasirenkate kaimyna, kuriam siusti. Jei norite issiusti daikta, kurio nera tarp siu dovanu (pvz. piena/toksina/gintara/mutagena) - tada reikes susitaikyti su mintim, kad tai neimanoma. To nera numatyta zaidime.
Prieš 2 m.
blondine....ir tiek... as noriu siusti ne DOVANAS,o MEDZIAGAS.Dovanas as siunciu kasdien,o medziagas kaip?pvz mikroschemos,mesa,grietinele,kaspinai ir pan....
Prieš 2 m.
Vytautas Urbonas Blondine ir tiek, dažai irgi medžiaga (kai kurių žaidėjų mąstymu). Šiaip apie tai reikia eiti ir skaityti DUK, be reikalo aš čia su jumis prasidėjau... Tiek to jau. MEDŽIAGAS siųsite paspausdama ant nuorodos, kurią gausite iš kaimynų.
Prieš 2 m.
Sveiki,noriu paklausti gal kas susidure.Pas manes yra draugas one,taip pat ir zaidime nanoferma.Kai nori kazkokios pagalbos paprasyti skiltyje ''VISI KAIMYNAI '' ar ''KAIMYNAI'' jos NEMATAU.Kodel?
Prieš 2 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: