DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Kur pas  profesorių rasti pandinį triušį, žvaigždinę ožką ir cukrinę avį?
Prieš 2 m.
super :-D dešinėje visi gyvūnai, turėtum rasti :-)
Prieš 2 m.
Sveiki, gal galėtumėt patarti, kaip pasistaytyti šiltą tvartą, jeigu jo parduotuvėj nėra. Gal bus kokia speciali užduotis? Būčiau labai dėkinga.
Prieš 2 m.
Salva Šiltas aptvaras kiek pamenu yra nemokamas, tad parduotuvėj jo nerasit. Turėtų leisti jį pasistatyt atlikus kažkurias užduotis.
Prieš 2 m.
Vytautas Urbonas Jei tiksliai, galima pradėti jį statytis iš kart po to, kai nusiperkamas žemės plotas už brąstos ir kai pasistatoma brąsta. Dar pamenu buvau klausęs forume, ar statytis šiaip tą aptvarą, ar laukti užduoties, nes bus ir užduotis su juo.
Prieš 2 m.
Danilius Ačiū
Prieš 2 m.
KAIMYNAM KURIEM DAKTARAS ISRASE AKINIUS IR KURIE ZAIDZE BA JU!!! Jau 2d kai noruose stiklas ir orandzinei dazai o yr tokiu kurie ir toleu sekmingai siunce energija!!! Arba ussidekit AKINIUS arba uzmetysiu viskuo kad patys is kaimynu ismesit!!!
Prieš 2 m.
Danilius Brangusis, akinių reikia tau. Kai eini per kaimynus,iššoka lentelė, ten spaudi nuorodą į kairę ar dešinę. Perskaityk ją ir pamatysi iš kur ateina energija.
P
Prieš 2 m.
TU TOKIA GRAZI SU MANO MARŠKINIAIS sitai zinau puikei kas ka siunce ce paraseu kad tie kas taip darokitiem kad susimastytu arba akinius ussidetu.
o jai norejai gudras pasirodyt neisejo...
Prieš 2 m.
išskleisti kitus 13 komentarus
Vytautas Urbonas Reiskias trink juos laukan kaip ir grasinai:))
Prieš 2 m.
kap galima padet kaimynui ka spaust kad paklaustum
Prieš 2 m.
Aurelija Sindy Kuriuos darbus pas jį tau reikia ar nori atlikt - tuos ir daryk :)
Prieš 2 m.
Sveiki. Noriu paseiteirauti Tų, kurie turi įsigiję skalndančią lentą už 99 auksinius.  1. Ar ją galima naudoti neribotą laiką? 2. Ar ja bus aprūpinti abu - vyras ir žmona? 3. Kiek didelę naudą iš to gavote? P.S. Yra tokia reaktyvinė kuprinė prie veikėjų įrangos, tačiau jos nėra įsigyti. Gal žinote kodėl taip yra? Dėkoju už atsakymus. :)
Prieš 2 m.
Salva Aš esu įsigijusi tą lentą ir siūlau visiems, jei tik negaila auksinių. Gal ir būčiau svarsčius įsigyt reaktyvinę kuprinę, tačiau jos iš tikrųjų kažkodėl neleidžia nusipirkt.Jei jau nusiperki lentą - tai ir naudoji neribotą laiką, duoda abiems - vyrui ir žmonai. Nauda? Na, ji kaip ir aiški - žymiai greičiau nusigauti iš vieno fermos galo į kitą. Palyginimui - jei gali dirbti be pagreitinimo eliksyro (aš be jo nė žingsnio, nes tas lėtumas erzina), tai ir lenta gal nėra reikalinga.
Prieš 2 m.
Vytautas Urbonas Salvute, o man tai patarei riedi pirktis!:))))
Prieš 2 m.
išskleisti kitus 7 komentarus
Vytautas Urbonas Aurelija, tinginys?:)
Prieš 2 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: